GDG İstanbul Ekim'17 Aylık Etkinliği - Android Day!

Yine bir aylık etkinlik! Yine biz! Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz aylık etkinliklerimizde bu ay Dome Istanbul'da GDG Istanbul Android Day etkinliğimi gerçekleştirdik. Teknik anlamda dolu dolu bir etkinlik olan Android Day'17 etkinliğimizi birlikte inceleyelim.

90 katılımcıyı ağırlayan etkinliğimizde ilk olarak Okan Aydın ve bendeniz (Burcu Yalçınkaya) açılış konuşmasını gerçekleştirdik. GDG ve WTM hakkında bilgilerin yer aldığı sunumuzla başladık.


"Ne kadar da uyumluyuz değil mi ? :) "

Bilgilendirme sunumumuzun hemen ardından sahneyi Modern Android Development sunumunu yapmak üzere +Murat Can BUR 'a bıraktık.


Murat'ın sunumuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ufak bir aranın ardından +Mert şimşek ile etkinliğimiz devam etti. Mert bizlere Android Architecture Components anlatmak üzere sahnedeydi.


Mert'in sunumuna buradan, sunum videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki oturumumuz Hasan Keklik'den Actions on Android!Hasan'ın sunumuna buradan, sunum videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Vee bu güzel etkinliğin sonuna gelirken yine hep birlikte bir hatıra fotoğrafı çektirdik :)


Fotoğrafların tamamına buradan ulaşabilirsiniz ve isterseniz çektiğiniz fotoğrafları bizle paylaşabilirsiniz. Etkinlik hakkında veya herhangi bir konuda bize Slack'den ulaşabilirsiniz.

GDG Istanbul Aylık etkinliklerde konuşmacı olmak için ise formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz! 

Sosyal medya hesaplarımız:

Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere!

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

GDG Istanbul - Firebase Codelab’18

Devfest’17 Neler oldu?

GDG Devfest'17 Istanbul'un Programı Belli Oldu!