Google Geliştirici Zirvesi çok yakında

19 Aralık 2015 Cumartesi günü rkiye'nin ilk Google Geliştirici Zirvesi düzenleniyor. Bu zirve Google Developers Launchpad Programı bünyesinde bir etkinlik olacaktır. Etkinlige sayılı günler kala hala kayıt olmanız için yeterli vaktiniz var. Unutmadan, bu teknik bir etkinlik olacağı için sadece teknik kişilerin katılımını amaçlıyor, yani tam da size göre bir etkinlik olacaktır. 

Etkinlik günü Android ve Web teknolojileri üzerine paralel ilerleyen üç code-lab gerçekleşecektir. Etkinliğe katılım başvurusu herkese açıktır fakat davetiyeler başvuru yapan ekipler incelendikten sonra gönderilecek. 

Google Developers Launchpad, başarılı uygulamalar başlatmak ve ölçeklendirmek için gerekli teknolojiyi, etkinlikleri, çevrimiçi kaynakları, uzmanlığı ve topluluk desteğini sunuyor. Program; girişimlerin, uygulama geliştirme, dağıtma ve para kazanmasına olanak tanımak için, Google altyapısı (cloudfirebase), kullanıcı deneyimi yorumları, topluluk danışmanlığı ve program etkinlikleri gibi olanaklar sağlıyor. Bu program her zaman başvuruya acıktır.

Programa kabul edilen başvurular aşağıdaki avantajlara sahip oluyor.Launchpad programı, onlarca şehirde düzenlenen etkinlikler ile sürekli aktif olan bir programdır. Peki siz de rkiye'nin ilk Google Geliştirici Zirvesine katılmak istemez misiniz? Zirve, Google teknolojileri üzerine yoğunlaşılan ve sadece davet ile katılım alan bir etkinlik. Dünyanın dört bir yanından gelecek Google çalışanları ve Google Teknoloji uzmanları ile kod laboratuvarları ve teknik konuşmalar içeriyor.

Etkinliğe katılmak isteyen girişimlerin bu formu doldurması gerekmektedir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

GDG Istanbul - Firebase Codelab’18

Devfest’17 Neler oldu?

GDG Devfest'17 Istanbul'un Programı Belli Oldu!