Android Study Jam: Week#2

Selamlar,

Geçen hafta ilkini yoğun katılımla tamamladığımız etkinliğimize bu haftasonu da kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Etkinliğin tarihi 7 Mart 2015 Cumartesi günü saat 13:30 olarak belirlenmiştir. Etkinlik salonu değiştirilmiştir. ARI1 Binasında yapılacaktır. (Üniversitenin metro kapısına yakın olan girişi kullanarak ulaşabilirsiniz)

Eğitime katılabilmeniz için kayıt olmanız gerekmektedir. İlk eğitime katılan arkadaşların da tekrardan kayıt olması gerekiyor. Önceki eğitimi kaçırmış olan arkadaşlar için eğitim videolarından Lesson 1'i takip etmelerini rica ediyoruz.

Lesson 2 üzerinden devam edilerek ilerlenecektir. Videoları etkinlikten önce izleme fırsatınız olursa Cumartesi günü çok daha hızlı ilerleyebiliriz.

Soru ve görüşleriniz için lütfen mail atınız... info(at)gdgistanbul.com

Etkinlik kayıt linki https://www.eventbrite.com/e/study-jam-istanbul-android-fundamentals-week2-tickets-16015500794
Takip edilen eğitim kursu https://www.udacity.com/course/ud853
Udacity üzerinden dahil olmanız gereken grup https://www.udacity.com/account/affiliate/StudyJamSık Sorulan Sorular

  • Çalışma durumunuz ya da hangi okulda öğrenci olduğunuz değil en az bir tane nesneye dayalı programlama dilini biliyor olmanız gerekmektedir. (Tercihen Java)
  • Eğitim serisine kayıt yaptırmak ve Lesson 1'i izlemek için https://www.udacity.com/course/ud853
  • Bilgisayarınızda Android Studio kurulu olması ve yanınızda bir Android cihaz bulundurmalısınız (Cihazınız yoksa ya da olası sorunlara karşın emulatorünüzü de ayarlamayı unutmayınız)
  • İkinci derse katılmadan önce ilk dersi izleyip gelmenizi beklemekteyiz ve ilk derste anlatılan uygulamayı da hazırlayıp gelmeniz gerekmektedir.
  • Udacity grubuna dahil olmanız önemlidir, daha önceden udacity hesabı olanlar için gruba katılmaları yeterlidir. Hesabı olmayanlar için ise grup linkinden kayıt olabilirler.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

GDG Istanbul - Firebase Codelab’18

Devfest’17 Neler oldu?

GDG Devfest'17 Istanbul'un Programı Belli Oldu!