DevFest İstanbul'13 de Konuşmacı Olmak İster misiniz?Türkiye'de ilk defa gerçekleşecek olan DevFest İstanbul'13 de yazılım geliştiricilerini, öğrencileri ve iş dünyasını 2 Kasım 2013 tarihinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde bir araya getiriyoruz.
DevFest, 2011’e kadar Google tarafından yazılım geliştiricilerini bir araya getirmek üzere her yıl düzenlenen konferanslardı. Google, 2011’den itibaren bu konferansların organizasyonunu GDG’lere (GDG: Google Developer Group) bırakmış ve her türlü desteği vererek konferanslarda yer almıştır.
DevFest İstanbul’13, GDG İstanbul (Google Developer Group Istanbul), İTÜ IEEE Öğrenci Kolu, GDG Ankara (Google Developer Group Ankara), GDG Eskişehir (Google Developer Group Eskişehir) ve GDG Konya (Google Developer Group Konya) Türkiye’de düzenlenen ilk DevFest olma özelliği taşır.
DevFest İstanbul’13 organizatörleri olarak farklı platformlardaki uygulama geliştiricilerini ,aynı gün içinde gerçekleşecek oturumlarda bir araya getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Organizasyonun amacı aktif olarak yazılım geliştirme sektöründe çalışan, farklı yazılım platformlarını kullanan ve teknolojik gelişmelerle ilgi duyan insanları DevFest İstanbul’13 de  buluşturmak ve paylaşım sağlamak.

Oturumlarımızı 3 ana  başlıkta toplanıyor:
Mobil Teknolojiler: Android, Windows Phone, IOS, BlackBerry, Push Notifications, Unity3D, Gideros, Maps, Google Glass Entegrasyonu, HTML5 ile mobil development
Web Teknolojileri: Dart, Angular JS, Cloud, NodeJS, HTML 5, Go
Backend: Cloud Computing, NodeJS, MongoDB, Cloudera, Big Data, NoSql, Go
Bunların dışında yeni teknolojiler, yazılım mühendisliği metotları, proje yönetimi, analiz, test, yazılım yaşam döngüsü, kendi uygulamalarınız gibi aklınıza gelebilecek her konuda konuşmacı olabilirsiniz.
Ben de varım diyorsanız tıklayın ;)  


Etkinlik ücretsizdir. Dinleyici olarak katılmak için kayıt yaptırmayı unutmayalım. Kayıt için tıklayın.  

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

GDG Istanbul - Firebase Codelab’18

Devfest’17 Neler oldu?

GDG Devfest'17 Istanbul'un Programı Belli Oldu!