Android Hackathon, Ankara

Gectigimiz aylarda Istanbul'da duzenledigimiz iki hackathonun ardindan Ankara'daki dostlarimizdan yeni bir hackathon haberi aldik!

13 Ekim'de Ankara civarlarinda olacak herkesin bu muthis etkinlige katilmasini siddetle tavsiye ederiz. Ilgili bilgi ve linkler asagida:


13 Ekim 2012 saat 10:00 da İşkalesinde başlayacak Android Hackathon ile 24 saat boyunca kendi Android uygulamanı geliştirerek birinciye Başarı Mobile tarafından verilecek olan Galaxy S3,  ikinciye OBSS tarafından verilecek olacak Galaxy S2 veya üçüncüye Globile tarafından verilecekGalaxy S‘e sahip olabilirsin :) Ayrıca birinciye 3 aylık, ikinciye 2 aylık, üçüncüye 1 aylık İşkalesi üyeliği verilecektir. 24 saat boyunca içecekler ve yiyecekler şirketten yani sponsorlarımızdan :)Sen de böyle bir etkinliğe katılıp tecrübe kazanmak,  ödül kazanmak veya yeni insanlarla tanışmak istersen işte katılım formu.
Etkinlik: Android Hackathon (V Hack Android Ankara,  V Hack Android kapsamında düzenlenmektedir.)
İçerik: Katılımcılar 24 saat boyunca kendi Android Uygulamalarını geliştireceklerdir.
Yer: İşkalesi, Şehit Yavuz Oğuz Sokak No:23 Emek, Çankaya, ANKARA – TÜRKİYE
Tarih: 13 Ekim 2012 Cumartesi 10:00 da başlangıç.
Süre: 24 Saat

Katılım ücretizdir. Lütfen katılım formunu doldurunuz.

Peki ya Android bilmiyorsan, GDG Ankara bunu da düşündü :P 29 Eylül tarihinde saat 10:00 da TOBB Garajda düzenlenecek ücretsiz Android çalıştayına(Android Bootcamp) katılıp uygulamalı olarak Android’e giriş yapabilirsin.  Android Bootcamp Ankara Starupweekend kapsamında düzenlenmektedir. Herkes katılabilir. Bu eğitime katılanlar iki haftalık süreçte Android bilgilerini artırıp Android Hackathon’a da dilerlerse katılabilirler.  Android Bootcamp’e katılmak için kayıt yaptırınız.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

GDG Istanbul - Firebase Codelab’18

Devfest’17 Neler oldu?

GDG Devfest'17 Istanbul'un Programı Belli Oldu!